imgimg
imgimg
imgimg
imgimg
imgimg
img

 

O firmie

 

„D&K Prestige Nieruchomości- Budownictwo”  jest firmą pośredniczącą w obrocie nieruchomościami, nastawioną na kompleksową, rzetelną oraz profesjonalną obsługę klientów, oraz firmą świadczącą kompleksowe usługi budowlane. Właścicielem firmy jest Damian Konopa.

Nasze biuro gwarantuje Państwu obsługę zgodnie z przepisami prawa, zasadami Kodeksu Etyki i Standardów Zawodowych Pośredników w Obrocie Nieruchomościami uchwalonych przez Polską Federację Rynku Nieruchomości.
W celu zapewnienia Państwu pełnego bezpieczeństwa, nasze transakcje są ubezpieczone w zakresie odpowiedzialności cywilnej w firmie WARTA- Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.
Chronimy wszelkie informacje powierzone nam przez Klientów zgodnie z obowiązującymi normami zachowania poufności oraz w sposób zgodny z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Ograniczamy zbieranie i wykorzystywanie danych o Klientach do minimum niezbędnego do świadczenia usług najwyższej jakości.

Wynagrodzenie dla pośrednika ustalamy indywidualnie dla każdego klienta w zależności od stopnia trudności realizacji transakcji!!

 
Podstawową dewizą naszej firmy jest przede wszystkim ”troska o dobro Klienta, zdobycie Jego zaufania i zapewnienie Mu satysfakcji z bezpiecznych i korzystnych transakcji”

 

 
                                                      Zapraszam do współpracy!


właściciel firmy 

Damian Konopa

 

 

 

 

 

 

CENA:89 000 PLN CENA DO NEGOCJACJI !!!
Typ:Sprzedaż
Lokalizacja:Nietoperek
CENA:185.000 PLN - DOM W LESIE !!!!
Typ:Sprzedaż
Lokalizacja:Łagowiec
CENA:299 0000 PLN BRUTTO - CENA DO NEGOCJACJI !!!
Typ:Sprzedaż
Lokalizacja:Przytoczna